Модуль 11. Рефлексія

У цьому модулі ми:
Підготували та продемонстрували Портфоліо;
Провели оцінювання тренінгу за основним курсом Intel "Навчання для майбутнього".

Модуль 10. Рефлексія

У цьому модулі ми:
Обговорили те, як можна використовувати різні техніки постановки запитань; 
Створили план впровадження теми; 
Створили документ для фасилітації;
Обговорили те, чому ми навчилися.

Модуль 9. Рефлексія

У цьому модулі ми:

Обговорили створені приклади учнівських робіт та засоби їх оцінювання;  
Обговорили, як допомогти учням стати самоспрямованими в навчанні; 
Проаналізували шляхи здійснення диференціації навчання учнів; 
Створили форму оцінювання учнівської самоспрямованості в навчанні; 

Внесли зміни в план вивчення теми.

Модуль 8. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає "оцінювання, зосереджене на потребах учнів", а саме, відчути себе у ролі учня, що дало чіткіше розуміння процесу діяльності та сформулювало уявлення про можливі результати учнівської роботи,  надало мені можливість оцінити переваги оцінювання протягом всього проекту та кінцевого результату, так як завдяки створеним формам учень може краще зрозуміти, за якими критеріями вчитель оцінює його діяльність, провести самооцінювання власної роботи, визначити моменти, які залишилися недоопрацьованими. 

Модуль 7. Рефлексія

У 7 модулі, ми помінялись ролями вчитель-учень. Стали головними виконавцями, а саме учнями, і почали створювати  роботу.

Для свого дослідження, як приклад учнівської роботи,  я обрав тему з фізики для 7 класу: "Лінзи та їх застосування" 

На мою думку виконання такої роботи допомагає учням відповідальніше відноситись до поставленого дослідження, так як вони вже відповідальні за результат спільної роботи.