У 7 модулі, ми помінялись ролями вчитель-учень. Стали головними виконавцями, а саме учнями, і почали створювати роботу.
Для свого дослідження, як приклад учнівської роботи, я обрав тему з фізики для 7 класу: "Лінзи та їх застосування"
На мою думку виконання такої роботи допомагає учням відповідальніше відноситись до поставленого дослідження, так як вони вже відповідальні за результат спільної роботи.
Комментариев нет:
Отправить комментарий