Модуль 7. Рефлексія

У 7 модулі, ми помінялись ролями вчитель-учень. Стали головними виконавцями, а саме учнями, і почали створювати  роботу.

Для свого дослідження, як приклад учнівської роботи,  я обрав тему з фізики для 7 класу: "Лінзи та їх застосування" 

На мою думку виконання такої роботи допомагає учням відповідальніше відноситись до поставленого дослідження, так як вони вже відповідальні за результат спільної роботи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий